Španielska mozaika EZARRI

Aktuálny výber mozaiky nájdete v katalógoch nižšie alebo na stránkach výrobcu.

https://www.ezarri.com/en/collections


Pre dohodnutie prezretia vzoriek a nacenenia nás prosím kontaktujte na 0904378855 aj cez víkend. Vzorky v rámci Bratislavy radi donesieme až k Vám. Mozaika je zo Španielska odosielaná vo štvrtok/piatok a dodacia doba je 96-120 hodín.


Ezarri je vedúcou spoločnosťou vo výrobe sklenenej mozaiky viac ako 30 rokov.Vyrába viac ako 8 000 m² mozaiky vo viac ako 300 štýlových prevedeniach denne s použitím najmodernejšich technológií.Vyvážajú 70% produkcie, ktorá sa predáva vo viac ako 70 krajinách sveta.

KVALITA

Ezarri je prvá spoločnosť, ktorá získala certifikát kvality ISO 9001. 


Možnosť vlastného návrhu mozaiky

Máte vlastný dizajn alebo obrázok? V Ezarri Vám na zakázku dokážu vyrobiť Vašu vlastnú mozaiku. Poprípade si možete namixovať vlastné kombinácie farieb.


JointPoint

  • Až 92% zadnej plochy skla je v kontakte s lepidlom a lepeným povrchom. Pri konkurenčných mozaikách, kde sú jednotlivé kocky spojené sieťkou, lepidlom či papierom, ktoré zároveň pokrývajú zadnú plochu mozaiky dochádza k nedostačnému kontaktu skla s lepidlom čo môže viesť až k opadávaniu mozaiky. 
  • Odolnosť voči vlhkosti. Na rozdiel od sieťkových alebo papierových spojov sa JointPoint spoje nerozpúšťajú ani nerozťahujú. Vďaka tomu sa ani po rokoch nenarúša kontakt medzi mozaikou, lepidlom a povrchom na ktorý bola lepená a tiež nedochádza k vytláčaniu skárovacej hmoty zo škár.

100% recyklovaného skla.

Výrobky Ezarri majú environmentálnu certifikáciu ISO 14021 a certifikáciu ISO 14001 Environmentálneho spravovania.

Ďaľšie z dôvodov prečo zvoliť mozaiku Ezarri

  • Má vysokú vizuálnu príťažlivosť. Ich lesklý povrch vytvára extra jasný a priestranný vzhľad v miestnosti. V porovnaní s jednofarebným dreveným dekorom alebo sklom môže mať mozaiková zástena kombinácie farieb.
  • Má bezkonkurenčne moderný a luxusný vzhľad.
  • Láme svetlo. Narozdiel od veľkého hladkého kusu skla je mozaika tvorená z veľkého množstva sklíčok ktoré majú nerovnosti a odrážajú svetlo rôznym smerom.
  • Má schopnosť meniť farby. Či už má perleťový finish alebo nie, mení farbu podľa uhlu pohľadu. Tiež pôsobí úplne inak za svetla ako za tmy.
  • Je odolná a ľahko sa udržiava. Pri kombinácii s epoxydovou škárovacou hmotou sa celá vymozaikovaná plocha stáva oleju a kyseline vzdornou a nadobúda obrovskú pevnosť.
  • Má schopnosť prispôsobiť sa zaobleným a nerovným povrchom.